Ready Made společnosti aneb podnikání na míru

V začátcích podnikání je třeba mít business plán a dostatek prostoru soustředit se na práci. Ztrácet čas se zdlouhavými administrativní a právní kroky pro zakládání společnosti opravdu není nutné. Ready made společnosti jsou ideální a flexibilní řešení, které vám usnadní práci po celou dobu podnikání.

Založení a vznik obchodní společnosti jsou procesy, které vyžadují mnoho času, soustředění, proniknutí do složité legislativy a odolání byrokratickým podmínkám. Celou řadu schůzek a vyřizování můžete nechat profesionálům. Ready made společnosti od firmy Firmator.cz jsou již založené společnosti s ručením omezeným. Už je sepsána společenská smlouva či zakladatelská listina. Společnosti jsou zapsány v obchodním rejstříku a vy tak nemusíte na nic čekat.

Nechte to na nás

Ready made společnosti mají své IČO, splacený základní kapitál a zpracovanou dokumentaci, včetně zápisu předmětu podnikání v podobě volných živností. Výhodou je možnost využití sídla firmy v atraktivní pražské lokalitě. V součinnosti jen převedete obchodní podíl a jmenujete svého jednatele. Podání změn v zápisu v OR včetně poplatků a kolku, je v ceně Ready made. Proces je rychlý a snadný. Je také možno sjednat doplňkové služby, jako změnu názvu společnosti, předmětu podnikání, počtu společníků a jednatelů či jednání v rámci společnosti.

Vyberte si snadné řešení

Díky tomuto řešení můžete začít podnikat ihned a odpadne vám mnoho starostí. Nákup Ready made společnosti je ideálním řešením pro začínající podnikatele, kteří potřebují začít podnikat ve velmi krátkém časovém horizontu bez velkých překážek. Řešení v podobě Ready made společností je výhodný krok k vlastnímu podnikání. Své s.r.o. budete mít založeno specialisty a nemusíte se obávat, že jste na něco zapomněli. Založená a do OR zapsaná společnost je v počátcích podnikání velkou úlevou. Individuálně lze vše potřebné zařídit a přizpůsobit vašim potřebám.

Komentáře

Přidej svůj komentář

Další články