Pokud vaše společnost potřebuje oživit a postoupit na vyšší level, asi hledáte možnost, jak toho docílit. Pokud hledáte možnost, jak jí dát další přidanou hodnotu a zvýšit její prestiž, zkuste si přesunout sídlo společnosti do Prahy. Společnost tak získá dobrou adresu a zařadí se mezi úspěšné.

Pokud jste například velmi flexibilní a neustále cestujete, sídlo společnosti mít prostě musíte. Pamatujte na to, že hlavní město pořád táhne kupředu a je centrem byznysu. Máte zde blízko k centrálním úřadům, což vaši partneři jistě ocení. Poskytnutí sídla v Praze může být formálním tahem, který však zvýší vaši prestiž a vaší společnosti v budoucnu pomůže. Zvýší to například i její konkurenceschopnost v soutěži o zakázky. Získáte snadněji školku pro děti i místo k parkování.

Poskytnutí sídla v Praze a virtuální kanceláře

Poskytnutí sídla v Praze ocení společnosti s méně zajímavou adresou nebo ty, které obchodují se zahraničím. Výhodné je i pro podnikatele, kterým se nevyplatí pronajmutí kanceláře. Současně se sídlem v Praze získáte i svou virtuální kancelář. Mnohé služby, které s tím souvisejí, jistě rádi přivítáte. Firmator.cz se vám postará o poštu, můžete využít i telefonní služby a služby virtuální asistentky. Všechno sami dělat opravdu nemusíte. Administrativní služby se v současné době vyplatí si pronajmout. Nechte si zorganizovat obchodní schůzky, vyřídit telefony, pochůzky i korespondenci. Sdílenou kancelář či zasedací místnost si můžete pronajmout třeba jen na pár hodin. Poskytnutí sídla v Praze je opravdu výhodné.

Prestižní adresa v centru dění

Jestliže máte zájem o poskytnutí sídla v Praze, neváhejte kontaktovat Firmator.cz. Veškeré podklady k tomu připraví za vás a následně vše vyřídí. Obstará povolení vlastníka nemovitosti, pořídí výpis z katastru a smlouvu můžete okamžitě podepsat. Podá za vás návrh na změnu do obchodního rejstříku a připraví vám i nabídku možných služeb pro virtuální kancelář. Může to být třídění a zasílání pošty či digitální úschovna. Virtuální kanceláře nabízejí telefonní služby, hot desking, administrativní pomoc hodinové sekretářky, vedení účetnictví i konzultační služby. S Firmator.cz se podniká mnohem snáz. Neváhejte a usnadněte si své podnikání.

Komentáře

Přidej svůj komentář

Další články