Vedení účetnictví

Již ze samotné definice podnikání je zřejmé, že podnikatel se této činnosti věnuje za účelem dosažení zisku. Finanční stránka věci je tedy více než podstatná a správné nakládání s finančními prostředky a efektivní správa majetku hraje klíčovou roli.

Každý podnikatel by se tak měl orientovat v daňových právních předpisech a ovládat vedení účetnictví, nebo se musí spoléhat na své specializované zaměstnance či externí spolupracující subjekty. A to je mnohdy spojeno s vysokými fixními i variabilními náklady.

Naše služby vám nabízí efektivní řešení, které šetří vaše starosti, váš čas a také vaše výdaje.

Kontakt

Za málo peněz mnoho agendy

Podnikatelům, kteří s námi začínají své podnikání, ať již formou založení společnosti s ručením omezeným, nebo třeba formou ready made společnosti, nebo i již etablovaným podnikatelům, kteří mohou i nemusí využívat našich dalších služeb, nabízíme pomoc v podobě zajištění

  • vedení účetnictví
  • mzdové agendy
  • daňového poradenství
  • správa pohledávek

Odborníci s dlouholetou praxí, kteří vám ušetří mnohé.

Tyto služby zajišťujeme prostřednictvím spřízněné společnosti JK Credit spol. s.r.o., kterou zkontaktujeme za vás a domluvíme s ní veškeré vaše požadavky a potřeby. Za výhodných podmínek ušetříte svůj čas a budete mít jistotu, že se o vás starají profesionálové.

S důvěrou se na nás obraťte s jakýmkoli přáním z této oblasti.

Připravíme pro vás individuální řešení a individuální cenovou kalkulaci. Vaše potřeby umíme vyřešit snadno, rychle a bez vysokých finančních nákladů.

Kontakt