Takzvaně virtuální adresu trvalého pobytu či trvalého bydliště využijete zejména ve chvíli, kdy vám majitel bytu nechce povolit přihlášení k trvalému pobytu, máte pobyt na Městském úřadě, což nevypadá dobře, nebo nechcete mít všude na internetu uvedenou skutečnou adresu.

Využijete ji i v případě, že máte obavu z návštěvy exekutora, chcete, aby dítě dostalo do pražské státní školky či školy, máte problém se získáním trvalého pobytu a kvůli tomu neustále hledáte parkování v Praze. Pokud třeba bydlíte v pronájmu, často vám nemusí majitel udělit souhlas s trvalým bydlištěm. Přijdete tak o výhody, jako třeba parkování nebo přístup dětí do školky a školy. Pokud využijete našich služeb, dostanete souhlas vlastníka nemovitosti s úředně ověřeným podpisem, označení na schránce i s možností přebírání pošty i jejího přeposílání, informování o došlé poště a skenovaní dle dohody.

Získejte celou řadu výhod

Důvěryhodnou adresu trvalého bydliště, přístup do pražských školek, škol, nemocnic a k dalším službám i nájemní smlouvu na dobu zaplacení. Dalším důvodem je levnější rezidentní parkování. Trvalé bydliště v Praze na prestižní adrese se může hodit třeba lidem, kteří v centru města Prahy pracují a často nemají kde zaparkovat. Obraťte se na firmu, která vám trvalý pobyt dokáže zařídit. Na dopravním oddělení magistrátu si pak přímo můžete zřídit parkovací kartu.

Parkování v Praze

Hodina parkování v Praze 1 například stojí nerezidenta 40 až 80 korun, 2 hodiny jej vyjdou na 120 korun a za 10 hodin řidiči zaplatí 400 korun. Měsíčně je to vyjde na 1 700 až 2 200 korun a ročně nerezident zaplatí dle pásma 24 000 až 36 000 korun. Nebo si řidič si koupí za 6 000 korun ročně trvalý pobyt a zaplatí za parkování 1 200 korun ročně jako rezident. V zahraničí v současné době musí občané například uvádět adresu, kde skutečně žijí, aby se k těmto výhodám nedostávali. To u nás v současné době ale neplatí. Přihlášení se k trvalému pobytu na adrese nemovitosti je zdánlivě snadné, ale často se vyskytnou překážky v dané nemovitosti, evidenci, určení či užívacím vztahu, nebo získání souhlasu oprávněné osoby. V těchto situacích Firmator.cz nabízí jednoduché řešení.

Komentáře

Přidej svůj komentář

Další články