Sídlo podnikatele

Sídlo podnikatele, ať už se jedná o sídlo firmy, respektive společnosti či obecně právnické osoby, nebo o místo podnikání u osoby fyzické, je nezbytnou podmínkou. Jedná se o informaci povinně zapisovanou do veřejných rejstříků. A i zde platí, že mít sídlo na seriózní adrese hraje důležitou roli.

 

Potenciální klientela či obchodní partneři budou v počátcích obchodních vztahů vždy považovat za důvěryhodnější ten subjekt, který sídlí ve větším městě, oproti podnikatelům „z venkova“. A bez jakéhokoli protežování a bez jakékoli protekce je zřejmé, že v tomto ohledu vede v České republice Praha. Sídlo podnikatele umístěné do Prahy přináší určitou prestiž, ale také mnohdy jiný přístup veřejných orgánů a větší profesionalitu celého okolí.

Naše služba vám nabízí efektivní řešení, které šetří vaše starosti, váš čas a také vaše výdaje.

V atraktivních lokalitách na Praze 3 či na Praze 10.

Sídlo z naší nabídky je snadnou, rychlou a levnou cestou k získání pražské adresy pro kohokoli. Pro podnikatele, který touží po „pražské vizitce“, nebo také pro podnikatele skutečně z Prahy, kterému se však nevyplatí či nezamlouvá hradit náklady spojené s pořízením, vybavením, správou a údržbou vlastních prostor. Nejedná se jen o řešení na oko, kvůli prestiži, ale mnohdy také o řešení zcela praktické, pro osoby, které nechtějí či nemohou své podnikání umístit na žádnou ze svých adres.

Virtuální kancelář pro vás a vaši korespondenci.

K sídlu firmy či k místu podnikání vám zároveň nabízíme virtuální kancelář. Zajistíme vám tím flexibilní a komfortní řešení, které v sobě zahrnuje  službu příjmu pošty doručené vám na dané sídlo a jejího přeposílání přímo vám. Nabízenou možností je i skenování pošty pro vaše účely. Nebo si doručenou poštu můžete přijít osobně vyzvednout.

Správná adresa, ať už hledá kdokoli.

Využití nabízeného sídla podnikatele a jeho zápisu do veřejného rejstříku, zejména obchodního rejstříku, je samozřejmě zcela legálním řešením, které je podnikajícími subjekty využíváno stále častěji. Naše nabídka start (sídlo firmy či místo podnikání; také ve variantě navždy) nebo comfort (sídlo podnikatele spolu se službou virtuální kanceláře) znamená pro vás výraznou úsporu nákladů a je samozřejmě spojena s možností využití i dalších našich služeb, jako jsou krátkodobý pronájem zasedací místnosti, hot desking apod.

Start

Pronájem adresy sídla společnosti

Lokalita: Praha 3, Praha 10

Comfort

Pronájem adresy sídla společnosti se službou správy vaší pošty, přeposílání pošty 1 x měsíčně

Lokalita: Praha 3

Navždy

Pronájem adresy sídla společnosti START na předem neomezené období

Lokalita: Praha 10