Ready Made

V začátcích podnikání přemýšlí každý nad svým business plánem a soustředí se spíše na samotnou činnost, které se chce věnovat, než na administrativní a právní kroky, které je nezbytné učinit při zakládání společnosti. Ready made společnosti jsou ideálním a flexibilním řešením, díky kterému tomu tak může být po celou dobu.

Založení a vznik obchodní společnosti jsou důležité a ne zrovna snadné procesy, které vyžadují vysoké soustředění, mnoho věnovaného času, proniknutí do složité legislativy a vyhovění byrokratickým podmínkám, řadu schůzek a vyřizování a nemalé finanční prostředky.

Ceník

Naše služba vám nabízí efektivní řešení, které šetří vaše starosti, váš čas a také vaše výdaje.

Kvalitní produkt rychle, přímo a snadno.

Naše ready made společnosti jsou již založené společnosti s ručením omezeným (s.r.o.). Někdo jiný za vás sepsal společenskou smlouvu či zakladatelskou listinu. Zároveň se jedná o společnosti, které už reálně vznikly. Již jsou zapsány v obchodním rejstříku. Notáři už v tomto případě odvedli svou práci. Nemusíte je shánět, domlouvat se s nimi, platit jim a čekat.

My zařídíme, vy podnikáte. V řádu několika dnů.

Ready made společnosti z naší nabídky mají už své IČO, splacený základní kapitál a kompletně zpracovanou dokumentaci, včetně zápisu předmětu podnikání v podobě volných živností. Samozřejmostí je možnost využití našeho sídla firmy v atraktivní pražské lokalitě. V součinnosti s vámi zbývá už jen převést obchodní podíl na společnosti a jmenovat nového jednatele. Podání změn v zápisu v obchodním rejstříku, včetně všech poplatků a kolku, je v ceně ready made. Samotný proces je rychlý a snadný.

Individuální přístup podnikateli na míru.

Pro větší komfort a přizpůsobení se individuálním podmínkám je po dohodě možné sjednat doplňkové služby, jako například změnu názvu společnosti (obchodní firmy), změnu počtu společníků a jednatelů, změnu jednání v rámci společnosti, změnu předmětu podnikání, možnost jmenování prokury či změnu sídla v rámci České republiky.

Řešení v podobě ready made společností je výhodným krokem k vlastnímu podnikání, k vlastní společnosti s ručením omezeným. Specialisty založená a do obchodního rejstříku zapsaná společnost, která v počátcích podnikání znamená velkou úlevu a u které lze po individuální dohodě zařídit mnoho přizpůsobení vašim potřebám.